nic (1K)

František Peštál
Modřínová 600/1
674 01 Třebíč
TEL: +420 603814302
FAX: +420 568822187
fpestal@atlas.cz

Může Vás zajímat

Bydlete Na Vyhlídce

Bydlení v nové lokalitě na okraji obce Rudíkov cca 10min cesty od Třebíče a Velkého Meziříčí. www.vyhlidkarudikov.cz

Bydlete Na Vyhlídce

Nízkoenergetické domy

Postavte si nízkoenergetický dům systémem MED. Bližší informace získáte na www.pejchal.cz

Nízkoenergetické domy

Informace o nás

Pracujeme jako specialista na financování bydlení. Hlavním zaměřením je poskytování služeb v oblasti financování nemovitostí, financování developerských projektů a financování revitalizací bytových domů včetně odborného poradenství při získávání dotací a podpor souvisejících s bydlením. Naše služby jsou směřovány k fyzickým i k právnickým osobám a podnikatelům.

Náš hypoteční makléř provede klienta složitou úvěrovou agendou a zastoupí jej při vyjednávání s bankou a dotčenými úřady. Zajistíme komplexní hypoteční poradenství spočívající v důkladné analýze bankovních hypoték, úvěrů ze stavebního spoření a investičních úvěrů a doporučení ideální formy financování šité na míru konkrétním možnostem a potřebám klientů. Toto zajišťujeme profesionálními pracovníky, kteří mají dlouholetou praxi a znalost českého bankovnictví.

Poskytujeme služby na vysoce profesionální úrovni, s nadstandardním poradenským servisem. Připravíme komplexní finanční zajištění Vašich projektů se zařízením veškerých administrativních úkonů a zastoupení při úředních jednáních.

 

Get Adobe Flash player